Олександр Антонець
Олександр Антонець,

архітектор – керівник авторського
колективу, який здійснює повний комплекс робіт з проектування й улаштування музейних експозицій.

Багаторічний професійний досвід,
моніторинг сучасних музейних технологій, співробітництво з фахівцями музейної справи є складовими єдиного процесу, мета якого – створення музею третього тисячоліття.

Наш вектор – оновлення українського музейного простору.

Дизайн для нас – не самоціль, а спосіб вирішення всього комплексу питань під час створення нового музейного середовища.
  МИ РОБИМО ТЕ, ЧОМУ НІДЕ НЕ ВЧАТЬ

Не прийнято вчити тому, що не вписується у рамки однієї професії. У минулому в країні, якої вже немає, музейною експозицією займалися художники-оформлювачі. Але їх спіткала доля динозаврів. Створення сучасного музею – багатоетапний процес, що не підлягає оптимізації і є найскладнішим напрямом дизайну. Саме в такому і працюємо.

МИ ЗА РІЗНОМАНІТТЯ

Вузька спеціалізація – шлях не для нас. Беремося за розробку різних музеїв. Розмаїтість живить творчий процес, а складність завдання сприймаємо як благодатний привід для створення незвичайного музею.

МИ ЗАВЖДИ ЙДЕМО ДО КІНЦЯ

Дизайн експозиції – це початковий етап роботи з кожним музеєм. Усі подальші етапи або повністю беремо на себе, або сприяємо їх виконанню. Іноді це потребує значного часу. Фінальний етап – монтаж музейної експозиції – завжди виконуємо самостійно.